<<<Titulinis          
   Užsakymų telefonai: 841 524926, 8656 43363   El.paštas: jonis.smukle@splius.lt   Adresas: Aušros al.31A, Šiauliai       
   Smuklė dirba: I-IV  10.00-22.00  V-VI  10.00-02.00  VII  11.00-20.00   
Muzikiniai vakarai Apie smuklę Didysis valgiaraštis Naujienos Renginių fotogalerija Interjeras Kontaktai, kaip mus rasti
 
Valgiaraštis turistams
 
Alergenų sąrašas
Grilio patiekalai
Viskas prie alaus
Salotos
Šalti užkandžiai
Sriubos
Bulviniai patiekalai
Miltiniai patiekalai
Žuvies patiekalai
Kiaulienos patiekalai
Jautienos patiekalai
Vištienos patiekalai
Troškiniai
Vegetariški
Žemaitiški valgiai
Desertas
Gėrimai
Alus, sidras
Vynas, šampanas
Stiprūs gėrimai
 

Atsisiųsti turistų valgiaraštį  2018 

Gerbiami kelionių Lietuvoje organizatoriai, turistai,

Maloniai kviečiame užsukti į senas tradicijas turintį gyvos muzikos klubą - smuklę „Juonė pastuogė“, kuris įsikūręs Šiaulių miesto centre jaukioje ir ramioje vietoje. Pas mus naujai rekonstruotame vasaros kiemelyje, kur daug žalumos ir grynas oras, galėsite pailsėti nuo kelionės triukšmo, papietauti, išgerti šalto alaus ar giros bokalą. Vienu metu galime priimti iki 200 lankytojų. Esant blogam orui aptarnaujame smuklės salėje (iki 70 žmonių) arba pavėsinėse įjungiame specialiai sumontuotus lauko šildytuvus. Pasirūpiname dviračių, motociklų, autobusų ir kito transporto parkavimu, kuris yra nemokamas.
Gurmanams galime pasiūlyti sočių tradicinių lietuviškų patiekalų ar ant laužo keptų gardumynų. Taip pat turistams ir mūsų svečiams siūlome Žemaitijos regiono valgių degustaciją (cibulynė, kastinys su karštomis bulvėmis, spirgutis, naminė kmynų gira ir kt. - juos turistinėms grupėms galima užsisakyti iš anksto).
Turėdami šiek tiek laiko pas mus galite apžiūrėti originalią alaus bokalų kolekciją ir išbandyti sunkiausią Lietuvoje kantri dviratį, kurio ratai pagaminti iš girnapusių. Apžiūrėti armoniką ilgiausiomis dumplėmis ir didžiausią taburetę Lietuvoje arba pasimatuoti didžiausią odinę kaubojišką skrybėlę. Savaitgaliais smuklės salėje arba vasaros kiemelyje vyksta gyvos muzikos vakarėliai.

Gegužės 31 d., birželio 1-2 dienomis kviečiame apsilankyti tradiciniame liaudiškos muzikos festivalyje "Ant rubežiaus", kurio metu tris dienas vyks tautodailės ir amatų mugė Šiaulių miesto pėsčiųjų bulvare (Vilniaus g.), o didžiojoje festivalio scenoje koncertuos virš 40 liaudiškos muzikos ansamblių ir daug pavienių muzikantų iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Daugiau apie festivalį http://jonis.lt/antrubeziaus.2018.htm 

 

Smuklės kiemelis

Turistai pietauja

Turistai pietauja

Smuklės "Juonė pastuogė" fasadas

Smuklės vasaros kiemas, pavėsinės

Dviratis iš girnapusių

Didžiausia kaubojiška skrybėlė Lietuvoje

Baras jaunimui

Lauko pavėsinės

Smuklės vasaros kiemas

Smuklės vasaros kiemas

Gyvos muzikos vakarai Juonė pastuogėje

Lauko virtuvė

Smuklės vasaros kiemas

Turistai pietauja

Smuklės salės baras

Smuklės vasaros kiemas

Festivalis ANT RUBEŽIAUS

Smuklės salė

Smuklės "Juonė pastuogė" salė

žaidimų aikštelė vaikams

Maloniai kviečiame