Smuklė "Juonė pastuogė"

    <<<Titulinis           
   Užsakymų telefonai: 841 524926, 8656 43363   El.paštas: jonis.smukle@splius.lt   Adresas: Aušros al.31A, Šiauliai       
      Smuklė dirba: I - III 10.00 - 21.00   IV 10.00 - 22.00  V-VI 10.00 - 02.00 VII 11.00 - 20.00 val.
Apie smuklę Turistams Lauko prekyba, banketai Renginių fotogalerija Interjeras Kontaktai
 
 Dienos pietūs
 Maistas į namus
 Vaikams
 Jūsų šventei
 Viskas prie alaus
 Salotos
 Užkandžiai
 Sriubos
 Bulviniai patiekalai
 Miltiniai patiekalai
 Žuvies patiekalai
 Kiaulienos patiekalai
 Jautienos patiekalai
 Vištienos patiekalai
 Vegetariški
 Žemaitiški valgiai
 Desertas
 Gėrimai
 Alus, sidras
 Vynas, šampanas
 Stiprūs gėrimai
 Alergenų sąrašas
 

                                     

Išalkote? Pasiilgote jaukių vakarų? Norite pasiklausyti gyvos muzikos?

 
Gyvos muzikos klubas - smuklė ,,Juonė Pastuogė” – atgaiva sielai, skrandžiui ir kojoms! Nuo 1994 metų veikiantis klubas turi senas tradicijas. Tai tikra vienkiemio idilė Šiaulių miesto viduryje, šalia miesto kultūros centro ir pėsčiujų bulvaro.
Mūsų svečiai iš Lietuvos ir kitų šalių mėgsta smuklę pirmiausia dėl skanaus maisto, nepamirštamų gyvos muzikos vakarų, jaukaus, medžio kvapu alsuojančio interjero bei vasariškos lauko žalumos.
Smuklės 2-ame aukšte įrengta jauki 60-ies vietų palėpė, kurioje galėsite pasiklausyti įvairių žanrų ir stilių gyvos muzikos, atliekamos profesionalių muzikos grupių ir atlikėjų, taip pat čia vyksta nemokami vakarai senjorams ir popietės visai šeimai. Vasarą visa veikla persikelia į erdvų ir žalią smuklės kiemelį, kuriame yra apie 300 vietų, įrengta vaikų žaidimų erdvė, atskiros pobūvių pavėsinės, o nuo lietaus ir žvarbaus oro saugo dengta šokių aikštelė, pastoginės, lauko šildytuvai. Smuklėje rasite viską, ko reikia šauniam Jūsų švenčių paminėjimui. Puikiai tiks tiek jūsų šeimos šventėms ar įsimintinoms progoms, tiek įmonių šventėms bei kitiems renginiams. Taip pat organizuojame ir išvažiuojamuosius banketus – šventę galime pristatyti ir į Jūsų norimą vietą!
Virtuvės meistrai Jums pasiūlys paskanauti puikių tradicinių lietuviškų patiekalų, ant žarijų keptų gardumynų, Žemaitijos regiono valgių (cibulynės, kastinio, spirgučių, lašiniuočių). Pas mus galėsite apžiūrėti Pranciškaus Trijonio organizuojamo kaimo muzikantų ir kapelijų  festivalio ,,Ant Rubežiaus” nuotraukų galeriją, originalią alaus bokalų kolekciją, armoniką ilgiausiomis dumplėmis, didžiausią taburetę Lietuvoje, pasimatuoti didžiulę odinę kaubojišką skrybėlę, išbandyti sunkiausią Lietuvoje kantri dviratį.
Klubas ,,Juonė Pastuogė” per savo gyvavimo metus  suorganizavo daugiau nei 100 festivalių ir didesnių renginių Šiaulių mieste ir kitose Lietuvos respublikos vietose. Dauguma iš jų buvo nemokami (kaimo muzikantų ir kapelijų festivalis ,,Ant Rubežiaus”, lietuviškos kantri muzikos festivalis ,,Country Joninės”, keliaujantis provincijos kantri muzikos festivalis ,,Šerifo atostogos”, baltų kantri muzikos festivalis ,,Baltas kelias”, šventiniai Florijono dienos šou ir kiti renginiai).
 
Kiekvieną dieną visi esate laukiami pas mus namuose – smuklėje ,,Juonė Pastuogė”. Kas žino šią vietą, tas įvertino, o kas dar nebuvote – būtinai užsukite. Užsisakykite vietas iš anksto ir puikiai praleiskite laiką su artimaisiais ir draugais.

Klubas - smuklė teikia įvairiausias papildomas paslaugas:

- ruošiame originalius furšetus ir banketus Jūsų pageidaujamoje vietoje, smuklės salėje arba vasaros kiemelyje. Galime vakarėliui ar šeimos šventei pasiūlyti Jūsų mėgstamus muzikantus, vakaro vedėjus, vaikučių animatorius;
- pristatome dienos patiekalus pagal užsakymą į namus ar darbovietę;
- organizuojame  išvažiuojamąją lauko ir vidaus prekybą.
 

Su žemaičio pasu smuklėje "Juonė pastuogė" maistui ir gaiviesiems gėrimams 10% nuolaida

 

Padovanokite savo artimiesiems ar bičiuliams muzikinio klubo -smuklės "Juonė pastuogė" dovanų kuponą ir jie padėkos už puikiai praleistas akimirkas mūsų klube

Smuklės Juonė pastuogė nuolaidų kortelė

Įsigykite muzikinio klubo -smuklės "Juonė pastuogė" nuolaidų kortelę ir Jums maistas bei gaivieji gėrimai kainuos pigiau! Informacija tel. 841 524926

Lietuvos motociklistų klubo nariams smuklėje "Juonė pastuogė" maistui ir gaiviesiems gėrimams 10% nuolaida ir nemokama aikštelė motociklams