Ansamblio „Jonis” pasiūlymas 2024 metų sezonui…
Šie metai ansambliui „Jonis“ ypatingi – 40 metų kai kuriame ir grojame Jums! Nuo ansamblio muzikantų aranžuotų ir autorinių dainų, nuo Folk iki Country muzikos ar tiesiog linksma muzikikė. Tokie mes…  Gera proga šią vasarą susitikti Jūsų bendruomenės organizuojamose šventėse ar festivaliuose.
Su mumis visada galima susisiekti tel. +370 611 16565 arba jonis@splius.lt  Daugiau informacijos apie ansamblį “Jonis“  https://jonis.lt/ansamblis/   arba https://www.facebook.com/ansamblis.jonis/
Visiems gražios vasaros…
Ansamblis JONIS (Šiauliai, Lietuva)
Ansamblis „Jonis“ pirmuosius muzikinius žingsnius skaičiuoja nuo 1984 metų. Jų repertuare skamba pačių muzikantų sukurtos autorinės dainos ir instrumentiniai kūriniai, lietuvių liaudies aranžuotos dainos, o taip pat lietuviška ir užsienietiška kantri muzika ir populiarūs hitai. Per tuos metus išleisti 22 audio ir 2 video albumai, dalyvauta įvairiuose Folk ir Country muzikos festivaliuose užsienyje ir Lietuvoje, pabuvota su soliniais koncertais JAV, Vokietijoje, Suomijoje, Lenkijoje, Airijoje, Anglijoje ir kaimyninėse šalyse. Grupės muzikantų iniciatyva 1994 metais Šiauliuose įkurtas muzikinis klubas – smuklė „Juonė pastuogė“, kuriame kelis vakarus per savaitę skamba gyva muzika. Muzikantai groja tik gyvai, todėl dažnai kviečiami į įvairiausius renginius, kuriuose jie gali parodyti nuotaikingą solinį koncertą, groti įvairiausiuose vakarėliuose, klubuose ir privačiuose vakarėliuose.
Grupės muzikantai:
Pranciškus Trijonis (ansamblio vadovas) – akustinė gitara, lūpinė armonikėlė, kazu, vokalas;
Romaldas Trijonis – still gitara, mandolina, vokalas;
Arūnas Mažintas – akordeonas, vokalas;
Evaldas Daujotas – elektrinė gitara, vokalas;
Arvydas Žiauberis – kontrabosas, vokalas;
Artūras Mankus – mušamieji, perkusija.